Zvolte si oblast:

Aktuality

Informace k EHP a Norským fondům. Časové fáze, programy, postupy žádostí o grant a další související informace. Chronologicky řazená data.

ilustrace
Ilustrační obrázek - Vyhlášení 4. otevřené výzvy z Fondu pro bilaterální vztahy

Aktualizováno

Vyhlášení 4. otevřené výzvy z Fondu pro bilaterální vztahy

Ministerstvo financí – Národní kontaktní místo pro Fondy EHP a Norska v ČR vyhlásilo dne 28. dubna 2022 čtvrtou otevřenou výzvu pro předkládání žádostí o grant na bilaterální iniciativy z Fondu pro bilaterální vztahy. 

Aktualizováno

Jaké jsou výsledky diskusí o podpoře začleňování Romů z programů financovaných Fondy EHP a Norska?

Ve čtvrtek 19. května se konal diskusní kulatý stůl, který byl zaměřen na aktuální zkušenosti se začleňováním Romů do společnosti za pomoci prostředků vynakládaných z Fondů EHP a Norska. Akce byla první svého druhu s účastí všech zainteresovaných stran, ze které vzešlo mnoho podnětů. Ty bude možné v budoucnu využít při dalším směřování pomoci z Fondů EHP a Norska.

Vydáno

Cestujte s Fondy EHP a Norska a objevte nová místa po celém Česku!

Začínají letní prázdniny a s nimi i ideální chvíle prozkoumat nová místa, a třeba i vyzkoušet některý z našich zajímavých tipů na výlety po celé České republice. Ať už máte rádi muzea, hrady a zámky, výstavy nebo procházky do přírody, během léta vás budeme zásobovat nápady, kam ve volném čase vyrazit.

Aktualizováno

Příručka pro příjemce grantů financovaných z programů Zdraví, Kultura, Řadná správa, Lidská práva a Spravedlnost

Ministerstvo financí - Zprostředkovatel programů vydává Příručku pro příjemce grantů financovaných z programů Zdraví, Kultura, Řádná správa, Lidská práva a Spravedlnost. Aktualizace proběhla 27. 6. 2022.

V návaznosti na aktualizaci Komunikačního a design manuálu (prosinec 2021) byla aktualizována příloha 01 Pokyny pro publicitu.

Aktualizováno

Program Sociální dialog - 4. otevřená výzva pro předkládání žádostí

Innovation Norway - Zprostředkovatel Programu Sociální dialog, vyhlašuje otevřenou výzvu k předkládání žádostí. Konečný termín pro předkládání žádostí je 15. září 2022 ve 13:00 hodin. Financovány budou projekty, které podporují sociální dialog, zlepšují postupy důstojné práce a usnadňují přístup k zaměstnání.

Webinář se uskuteční dne 31. května 2022!

Vydáno

Fondy EHP a Norska opět na Colours of Ostrava

Fondy EHP a Norska budou opět na festivalu Colours of Ostrava. Letos jsme se rozhodli vám blíže představit některé oblasti podpory, a tedy společně s Norskou ambasádou a Zprostředkovateli programů Lidská práva, Výzkum, Zdraví a Životní prostředí pro vás připravujeme zajímavé aktivity. 

Soutěžte s námi o vstupenky na Colours of Ostrava 2022!